ما، تنها یک شعار برای شما داریم: «آرامش» بکارید، «لذت» درو کنید.

درباره ی

فروشگاه آنلاین گل و گیاه ملک

زندگی مدرن امروزی، آرامش را از همه انسان‌ها سلب کرده است. اطراف مت پر شده است از اخبار ترسناک، اخبار بد، خبرهای بیماری‌ها و ویروس‌ها و جنگ‌ها و …

بدون اینکه خودتان متوجه باشید، این خبرها، همگی به شکل ناخودآگاه بر روی ذهن و ضمیر و روان شما تاثیر منفی می‌گذارد و کم کم باعث بروز مشکلات روانشناختی، مثل افسردگی، بدبینی، وسواس و موارد دیگر خواهد شد. این بیماری‌ها و مشکلات روانشناختی نیز در همین مرحله باقی نمی‌ماند و باعث بیماری‌های گوناگون جسمی می‌شود. دیابت، مشکلات پروستات، تنگی نفس، مشکلات عصبی و کمر درد و بسیاری موارد دیگر، همگی ریشه‌شان در مشکلات روان‌شناختی است.

حالا برای فرار از این خبرها و اتفاقات ترسناک و ناراحت‌کننده‌ای که اطراف ما می‌افتد، چه باید کرد؟ سر به بیابان و جنگل گذاشت؟ امکان ندارد. زندگی اجتماعی، کار، همسر و فرزندان و وجود بسیاری از مسئولیت‌های دیگر، این امکان را از شما می‌گیرد که بخواهید این چیزها را نادیده بگیرید یا از آنها فرار کنید. حتی ممکن است بخواهید به سفرهای طولانی‌مدت بروید و در طبیعت خود را سرگرم کنید؛ اما این هم تقریبا ناممکن است، چراکه با هزینه‌های موجود، اعم از هزینه بنزین، هزینه اسکان و بسیاری از هزینه‌های قابل محاسبه یا محاسبه‌نشده، امکان سفرهای طولانی مدت (چند هفته‌ای و چند ماهه) وجود ندارد.

راه دیگر چیست؟ گوش ندادن به اخبار؟ این هم امکان‌پذیر نیست. شما در جامعه‌ای و در زمانی زندگی می‌کنید که عصر ارتباطات است. حتی اگر در تمام مدت، رادیو و تلویزیون را خاموش کنید، باز هم از دوستان و اقوام و خویشاوندان و همکارانتان، بسیاری از خبرها را می‌شنوید. علاوه بر این، شنیدن خبرها در دنیای امروز، ضروری است. شما باید بدانید که چه اتفاقاتی در دنیای اطرافتان در حال وقوع است.

اما به این ترتیب، چه باید کرد؟

شاید، یک راه وجود داشته باشد که از طریق آن بتوان، دست‌کم اثر منفی اخبار و اتفاقات بد اطراف را کم کرد و برای مدتی، به آرامش رسید: «بازگشت به طبیعت». اما اینف لزوما به معنای سفر کردن و انجام سفرهای طولانی نیست. همانطور که گفته شد، هزینه‌هیا روزمره امکان سفرهای طولانی را از بسیاری از مردم، سلب کرده است. بنابراین، اگر نمی‌توانید به طبیعت بروید، بهتر است طبیعت را پیش خود بیاورید.

گلخانه ملک،

طبیعت را به خانه شما می‌آورد

تنها راهی که برای شما باقی می‌ماند، این است که خانه خود را با گل و گیاه و درختان پر کنید. به این ترتیب با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر نسبت به سفرهای طولانی‌مدت می‌توانید احساس آرامش را به خانه یا باغ خود بازگردانید. حتی تصور اینکه بخواهید در زیر سایه درختان حیاط یا باغ خودتان با عزیزان و خانواده خود بنشینید و چای بنوشید هم لذت‌بخش است، چه رسد به اینکه بخواهید این کار را هم بکنید.

اما نکته مهم این است که گلخانه ملک، جدا از طراحی و اجرای پروژه‌های شخصی، به پروژه‌های سازمانی و شهری هم می‌پردازد.

‌گلخانه ملک با سال‌ها تجریه کاری در زمینه فروش انواع گل و گیاه آپارتمانی، انجام پروژه‌های فضای سبز آپارتمان‌ها و خانه‌ها و حیاط و باغ و ویلا و حتی طراحی و اجرای فضای سبز در تالارها و رستوران‌ها و فضاهای شهری، این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا با خیالی آسوده، کار را به گروهی بسپارید که تجربه و پیشینه درخشانی دارد. تنها یک مورد از کارهای گلخانه ملک، طراحی و اجرای فضای سبز فرودگاه مشهد است. با این حال، شما می‌توانید پروژه‌های خود را چه در مشهد، چه تهران و چه در شهرهای دیگر، با خیالی راحت به ما بسپارید و آرامش را به خانه، حیاط، باغ، ویلا و شهر خویش بازگردانید.