0
فروشگاه آنلاین گل و گیاه، خرید گیاه آپارتمانی، خرید درختچه آپارتمانی، خرید اینترنتی گل و گیاه، خرید گلدون، اجرای پروژه فضای سبز، محوطه سازی باغ و تالار، اجرای پروژه های دیوار سبز، اجرای روف گاردن، اجرای فضای سبز باغ و تالار و رستوران ، خرید اینترنتی بنجامین بلک

بهترین گلهای آپارتمانی و داخل حیاط

امروزه  بسیاری از مردم از آنجایی که نمی‌توانند مانند گذشته، خانه‌هایی بزرگ، با حیاط‌هایی باصفا داشته باشند، سعی می‌کنند که به دنبال خرید گل‌های آپارتمانی بروند. گل‌ها و گیاهانی که بتوانند در داخل خانه، و با استفاده از نور غیرمستقیم، رشد و نمو داشته باشند. ما در این مقاله قصد داریم بهترین گلهایی را به شما معرفی کنیم که می‌توانید آنها را از گلخانه ملک که در کار فروش گل و گیاه هم هست، تهیه کنید و در خانه بکارید.

فروش گل و گیاه – بگونیا

فروش گل و گیاه - بگونیا

گرچه گل بگونیا رکس، به عنوان یک گل بیرون از خانه شناخته می‌شود، اما می‌توان آنها را داخل خانه هم نگهداری کرد. بسیاری از انواع گیاهان بگونیا، به خوبی و به راحتی در داخل خانه رشد می‌کنند.

بگونیا وکس، بگونیا ریگر و بگونیای بال فرشته‌ای از انواع دیگر بگونیا هستند که با داشتن برگ‌های زیبا، طراوت بهاری زیبایی را به خانه شما می‌دهد و مواد سمی داخل هوای خانه را از بین می‌برد.

فروش گل و گیاه - بگونیا

فروش گل و گیاه – بروملیاد (آناناسی)

فروش گل و گیاه – بروملیاد (آناناسی)

این گل عجیب که هم دارای برگ‌ها و هم گل‌های زیبا شناخته می‌شود، سرشار از رنگ‌های درهم تنیده است. گل‌های آن به مدتی طولانی باقی می‌مانند و زیبایی هیجان‌انگیزی به خانه شما می‌دهند. گل بروملیاد به سادگی و بدون نگهداری و مراقبت خاص، رشد می‌کند و در واقع بهترین چیزی است که شما می‌توانید در شرایط نور کم آن را پرورش دهید.

فروش گل و گیاه – بنفشه افریقایی

فروش گل و گیاه - بنفشه افریقایی

بنفشه افریقایی، گل بسیار خوبی برای پرورش و کاشت در خانه است. این گیاه به خاطر زیبایی گل‌ها و برگ‌هایش معروف است. بنفشه افریقایی عاشق هوای گرم است. البته این گیاه را در جایی باید قرار دهید که نور مستقیم به آن نتابد. همانطور که از اسم این گیاه پیداست، بنفشه افریقایی بومی تانزانیا و مناطق جنوب شرقی کنیا در افریقاست. این گیاه می‌تواند بیرون از خانه هم کاشت شود.

فروش گل و گیاه – شمعدانی معطر

فروش گل و گیاه - شمعدانی معطر

شمعدانی معطر، با گل‌های رنگارنگ و روشن، گیاهی فوق‌العاده زیبا برای خانه شماست. گرچه کاشت و پرورش این گل در داخل خانه کمی دشوار است و نیاز به پنجره‌ای شمالی یا جنوبی برای دریافت نور دارد، اما می‌توان این گل را در باغچه حیاط یا باغ به راحتی کاشت و پرورش داد.

فروش گل و گیاه – پوینستیا یا بنت قونسول یا گل کریسمس

فروش گل و گیاه - پوینستیا یا بنت قونسول یا گل کریسمس

گل‌های زیبا و خیره‌کننده پوینستیا، توجه هرکسی را به خود جلب می‌کند. برگچه‌های این گیاه، از گل‌های آن رنگارنگ‌تر هستند. برای نگهداری این گل در خان، باید کمی خانه شما روشن باشد. پوینستیا، بنت قونسول یا همان گل کریسمس، گیاه نواحی حاره‌ای است و بنابراین شرایط نگهداری آن هم باید به شرایط مناطق حاره‌ای نزدیک باشد؛ روشن، مرطوب و گرم. البته نباید نور مستقیم به این گیاه بخورد.

فروش گل و گیاه لی‌لی صلح

فروش گل و گیاه – لی‌لی صلح

گل لی‌لی صلح یا اسپاتی فیلوم از گیاهان آپارتمانی با گل‌های سفید زیبا است که شرایط نگهداری بسیار ساده‌ای دارد. برای نگهداری این گل نیاز به نور مستقیم خورشید ندارید، بنابراین می‌توانید آن را پشت پنجره یا جایی که روشن است، قرار دهید. در حقیقت اگر می‌خواهید یک گل خانگی با شرایط نگهداری ساده داشته باشید، ما لی‌لی صلح را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این گیاه روزها بدون آب می‌تواند دوام بیاورد. این گل می‌تواند سموم هوا را از بین ببرد و هوای خانه را تمیز کند.

فروش گل و گیاه جاسمین

فروش گل و گیاه – جاسمین

اگر می‌خواهید به حیاط خانه‌تان، طراوت بهاری بدهید، پیشنهاد ما به شما خرید گل جاسمین است. برخی آن را به یاسمن و یاسمن سفید هم می‌شناسند. عطر فوق‌العاده این گیاه، زندگی را شیرین می‌کند. نکته جالب این است که می‌توان این گیاه را در داخل خانه هم پرورش دهید. برای کاشت و نگهداری این گیاه در داخل خانه، باید روزی چند ساعت در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد. همین برای رشد این گیاه، کافی است.

فروش گل و گیاه گل امپیشن یا گل حنا یا سولماز

فروش گل و گیاه – گل امپیشن یا گل حنا یا سولماز

امپیشن یا گل حنا، گیاهان فوق‌العاده زیبایی است که عاشق سرما است. گل‌هایی به رنگ‌های صورتی، قرمز، سفید و ارغوانی که حیاط خانه را شبیه بهشت می‌کند. حتی می‌توان این گل را در داخل خانه رشد داد، اما برای نگهداری از آن در داخل خانه، باید شرایط مساعدی را برایش فراهم کنید. دمای اتاق حداقل باید بالای 10- 13 درجه سلسیوس باشد و در جایی قرار داده شود که تمام روز نور غیرمستقیم خورشید را دریافت کند. حتی اگر این گل را صبح‌ها در زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید، بسیار بهتر است.

فروش گل و گیاه کالانکوآ 

فروش گل و گیاه – کالانکوآ

یکی از محبوب‌ترین و زیباترین گل‌های بهاری، کالانکوآ است. کالانکوآ یا کالانکوئه، گیاه مناطق گرمسیری است که می‌توان آن را در داخل خانه کاشت و پرورش داد. این گل خوشبو، رنگ‌های مختلفی دارد (صورتی، قرمز، نارنجی، گلبهی، زرد و سرخابی) و نیاز اندکی هم به آبیاری دارد. اگر می‌خواهید این گیاه را در داخل خانه پرورش دهید و از آن نگهداری کنید، می‌توانید آن را در کنار یک پنجره قرار دهید تا بتواند برای شکوفه کردن و گل دادن، به اندازه‌ای که دوست دارد، زیر نور خورشید باشد. به طور کلی این گیاه در برابر سرما و گرما مقاوم است

فروش گل و گیاه شبدر زینتی یا اگزالیس بنفش 

فروش گل و گیاه – شبدر زینتی یا اگزالیس بنفش

رنگ بنفش، پر انرژی‌ترین رنگی است که بدن ما می‌تواند کسب کند. افرادی که به دنبال آرامش، معنویت و مدیتیشن هستند، باید این گل زیبا را در خانه خود داشته باشند. شبدر زینتی یا همان اگزالیس بنفش با برگ‌های بنفش‌رنگ و گل‌های کوچک سفید یا صورتی خود، خانه شما را تزئین می‌کند. این گل را به گیاه عشق هم می‌شناسند و بومی آمریکای جنوبی است. به راحتی این گیاه را می‌توانید در داخل خانه یا پاسیو پرورش دهید. این گیاه سرعت رشدی متوسط دارد و بین ۵ تا ۱۰ سال عمر میکند. البته برای گل دادن، باید نور کافی را برایش مهیا کنید و آن را در محیطی سرد و خنگ نگه دارید.

فروش گل و گیاه استرپتوکارپوس

فروش گل و گیاه – استرپتوکارپوس

استرپتوکارپوس یکی از نزدیکان بنفشه افریقایی است. بنابراین، شرایط نگهداری این گیاه هم دقیقا شبیه بنفشه افریقایی است؛ یعنی شرایط نسبتا راحتی دارد. اگر همواره خاک را کمی مرطوب نگه دارید و نور خورشید را به طور غیرمستقیم و سبک به آن بتابانید، برایتان گل می‌دهد. البته انواع مختلفی از این گیاه وجود دارد که برخی گل‌های بزرگ‌تری دارند، برخی زمان گلدهی‌شان متفاوت است و برخی هم شاخ و برگ جمع‌وجور دارند.

فروش گل و گیاه کاکتوس کریسمس

فروش گل و گیاه – کاکتوس کریسمس

کاکتوس کریسمس، یکی از زیباترین گل‌هایی است که تا به حال دیده‌اید. در کلاسیک‌ترین طراحی‌های داخلی و دکوراسیون، از این گل استفاده می‌شده است. این گیاه با داشتن گل‌های رنگارنگ سفید، قرمز، صورتی یا نارنجی، فضای گرم و دوست‌داشتنی‌ای را به خانه شما می‌دهد. این گیاه، بومی جنگل‌های انبوه استوایی در برزیل است که بلندی آن تا 60 سانتی‌متر هم می‌رسد. از آنجا که گل‌های این گیاه در زمستان و حوالی کریسمس شکفته می‌شوند، نام آن را کاکتوس کریسمس گذاشته‌اند. اگر از این گیاه به خوبی نگهداری کنید، می‌تواند تا سال‌ها دوام بیاورد و هر ساله نزدیک کریسمس برایتان گل بدهد. باید این گل را در جایی قرار بدهید که نور بسیار زیادی داشته باشد، اما نور غیرمستقیم.

فروش گل و گیاه مرجان مینیاتوری

فروش گل و گیاه – مرجان مینیاتوری

یکی از زیبا‌ترین گل‌هایی که می‌توان در خانه پرورش داد، گل مرجان است. گیاه مرجان معمولاً در تمام فصول سال گل‌دهی دارد و شامل گل‌های متنوع قرمز صورتی سفید بنفش و زرد است. از آنجایی که مرجان، بسیار نور را دوست دارد، برای نگهداری از این گل، باید آن را در کنار پنجره‌ای قرار دهید که به اندازه کافی نور به آن بتابد. اگر نور کافی به مرجان بخورد، این گیاه بسیار سرحال و شاداب، رشد خواهد کرد. در هر حال باید به این نکته هم توجه داشته باشید که این گیاه بومی ماداگاسکار، گیاه بسیار حساسی است و رطوبت یا خشکی زیاد ممکن است باعث پژمرده شدن یا حتی مرگ این گیاه دوست‌داشتنی شود.

فروش گل و گیاه – سوسن چشم سیاه یا کوکب کوهی

فروش گل و گیاه – سوسن چشم سیاه یا کوکب کوهی

گلی زیبا با رنگ زرد عجیب. شما هم احتمالا در طبیعت، خصوصا در مناطق کوهستانی آن را دیده‌اید. گل سوسن چشم سیاه یا همان کوکب کوهستانی. رنگ زرد جذاب این گل، می‌تواند منظره چشم‌نوازی را برای شما در خانه ایجاد کند. البته اگر می‌خواهید این گل را در داخل خانه پرورش دهید، باید حتما آن را در پشت پنجره، یعنی جایی قرار بدهید که به اندازه کافی نور دریافت کند. یکی از مزایای این گیاه، گل‌دهی فراوان آن است. سوسن چشم سیاه، از تابستان تا اوایل پاییز، دائما گل می‌دهد و می‌تواند تا 90 سانتی‌متر رشد کند. اگر به خوبی از آن مراقبت کنید، تا چند سال زنده و سرحال خواهد بود. اگر دلتان می‌خواهد که حیاط باغچه، باغ یا ویلایتان پر از زنبور و پروانه شود، این گل را در آنجا بکارید.

فروش گل و گیاه برگ بیدی بنفش یا قلب ارغوانی

فروش گل و گیاه – برگ بیدی بنفش یا قلب ارغوانی

مجموعه‌ای چشم‌نواز از بنفش و ارغوانی با گل‌هایی زیبا. قلب ارغوانی یا برگ بیدی بنفش، گونه‌ای از گیاه برگ بیدی به حساب می‌آید که کاشت و نگهداری از آن بسیار ساده است. این گیاه زیبا با برگ‌ها و گل‌های زیبایش و با وجود رنگ بنفش، احساس آرامش و صمیمیت را در خانه القا می‌کند. البته باید این گیاه را در جایی نگهداری کنید که روزانه چند ساعت نور مستقیم خورشید را دریافت کند. البته نباید این نور خیلی شدید و تند و گرم باشد. اگر در فصل تابستان بسر می‌برید، بهتر است این گیاه را در نور غیرمستقیم قرار دهید. از این گیاه با آرامش و دقت مراقبت کنید، چراکه ساقه‌های بسیار حساس و شکننده‌ای دارد. اما اگر به خوبی مراقبش بودید، فصل بهار برای شما گل می‌دهد. گل‌هایی فوق‌العاده زیبا و دوست‌داشتنی.

فروش گل و گیاه ارکیده

و اما گل ارکیده! شاید زیباترین گلی باشد که یک انسان می‌تواند به عمر خود ببیند. رنگ‌های شگفت‌انگیز ارکیده، چشم‌ها را به خود خیره می‌کند: آبی لاجوردی، بنفش، سفید، صورتی و زرد. معمولا این گیاه را در گلدان کاشت می‌کنند، اما می‌توان آن را در باغچه حیاط نیز پرورش داد. البته باید بسته به آب و هوای منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، نوع خاصی از ارکیده را انتخاب کنید. گیاهان ارکیده، گیاهان گرمسیری هستند و در دماهای سرد به خوبی رشد نمی‌کنند. به طور کلی، ارکیده گیاه حساسی است که با همه گل‌ها و گیاهان خانگی دیگر تفاوت دارد. حتی نباید این گیاه را در داخل خاک معمولی قرار دهید، چراکه به سادگی از بین می‌رود. ارکیده را باید در خاکی بسیار سبک قرار دهید که قابلیت زهکشی مناسبی داشته باشد. در هر حال، همانطور که زیبایی این گل خاص است، حساسیت آن هم خاص است. اگر کسی زیبایی ارکیده را می‌خواهد، باید بتواند از پسِ فراهم کردن شرایط نگهداری آن هم بربیاید.

«همین لحظه» را به خاطر بسپارید

زندگی این روزهای انسان‌ها، به زندگی خشنی تبدیل شده است. علت آن هم چیزی نیست جز اتفاقات بدی که در اطراف ما یا در جهان می‌افتد. باور کنید یا نه، شما دچار استرس و اضطراب هستید؛ قبض‌ها و قسط‌ها، اجاره، کار، سیاست… زندگی. همه اینها به مرور و به نحوی که خودتان متوجه نشوید، بر روی روان شما تاثیر می‌گذارد و آرامش را از شما سلب می‌کند. وقتی آرامش شما از بین رفت، خواب و خوراک شما بهم می‌ریزد، بی‌حوصله می‌شوید و مشکلات جسمی زیادی سراغتان می‌آید. همه اینها کاری می‌کنند که شما به راحتی فراموش کنید، «مهم‌ترین لحظه، همین لحظه‌ای است که در آن هستید.» باید هزینه زیاد یا زمان زیادی را برای فرار از این احساسات ناخوشایند صرف کنید.

اما اگر ما به شما بگوییم راهی وجود دارد که آرامش را به خانه خودتان بیاورید، چه؟

بله، راهی کم هزینه که در داخل خانه خودتان احساس آرامش کنید؛ وقتی بوی گل‌های معطر به مشامتان می‌رسد، غم‌ها و غصه‌ها را دور بریزید و فقط به همان لحظه فکر کنید؛ به همان لحظه‌ای که در کنار عزیزانتان نشسته‌اید و چای گرم می‌نوشید.

گلخانه ملک؛ خرید گل و گیاه تزئینی

گلخانه ملک، با سال‌ها تجریه، این آرامش را به خانه شما می‌آورد.

گلخانه ملک، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با داشتن گل‌های زیبا، آرامش طبیعت را در خانه خودتان تجربه کنید. گل کاری حیاط، باغ و ویلا، از جمله کارهایی است که ما برای شما انجام می‌دهیم. ما ایده‌های فوق‌العاده‌ را برای آرامش طبیعی محیط شما داریم.

مشتریان ما شامل همه افراد و گروه‌ها است؛ از افراد عادی گرفته که به دنبال آرامش در خانه‌اند، تا پیمان‌کارانی که به دنبال انجام پروژه‌های فضای سبز‌اند. کارهایی که ما انجام می‌دهیم شامل این موارد است:

طراح و مجری دیوار سبز؛
انجام پروژه های فضای سبز؛
گل و گیاه تزئینی و زینتی؛

گل کاری حیاط، باغ و ویلا؛

تهیه انواع کود؛

تهیه انواع بذر و …

اگر به ضرورت خرید گل و گیاه تزئینی و زینتی یا غیر زینتی برای خانه، حیاط، باغ یا ویلای‌تان پی برده‌اید و مایلید از فضای تشنج‌زا و مضطرب کننده زندگی مدرن، کمی فاصله بگیرید، می‌توانید روی کمک ما حساب کنید. ما می‌توانیم بخشی از جهان شما را بسازیم و احساس آرامش را به شما هدیه بدهیم.

کافی است با ما تماس بگیرید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X