سفارش‌های گلخانه ملک به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و شما برای ثبت سفارش باید ابتدا حساب کاربری باز کنید و اطلاعات مورد نیاز را در آنجا ثبت کنید. اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره ملی یا کد اقتصادی، تلفن، آدرس، ایمیل و یکسری اطلاعات دیگر. همه ارتباط‌های گلخانه ملک با مشتریان از این طریق صورت می‌گیرد. همچنین اخبار و اطلاعات و رویدادها و خدمات و سرویس‌ها از طریق این ایمیل یا شماره موبایل ثبت شده، برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که مایل به دریافت این خبرها نباشید، می‌توانید آنها را لغو کنید.

گلخانه ملک، برای اطلاعات شما مشتریان عزیز، احترام زیادی قائل است. ما به شما اطمینان می‌دهیم و متعهد می‌شویم که از اطلاعات شما اعم از ایمیل، شماره تلفن، عکس، آدرس یا هر اطلاعات دیگری را که با ما در میان می‌گذارید، محافظت کنیم و آنها را با طرف سومی به اشتراک نگذاریم.

از سوی دیگر، حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری شما بر عهده خودتان است. نباید به هیچ وجه آن را با فرد دیگری به اشتراک بگذارید. در غیراین‌صورت، مسئولیت هرگونه سوءاستفاده‌ای بر عهده شماست. همچنین مسئولیت هرگونه تبعات اقتصادی یا خسارت‌های مالی که از این طریق وارد می‌شود، بر عهده شما خواهد بود.

لازم به ذکر است، از آنجایی که گلخانه ملک تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت‌های خود را مطابق با قوانین جاری کشور پیش می‌برد، ممکن است برخی از نظرات شما کاربران را منتشر نکند یا حذف کند و یا برای انتشار، مجبور به ویرایش آن شود.

گلخانه ملک برای مشتریان خود احترام زیادی قائل است و بنابراین برای حفظ اطلاعات آنها تمام سعی و تلاش خود را خواهد کرد.